שלפוחית רגיזה

מדוע זה קורה ? ומה הטיפול ?

שלפוחית רגיזה

שלפוחית רגיזה היא מצב המאופיין בכאבי אגן כרוניים ואי נוחות, יחד עם צורך דחוף ותכוף במתן שתן. מצב זה יכול להשפיע באופן משמעותי על איכות חייו של אדם, ולגרום למצוקה רגשית ופיזית. הסיבה המדויקת לשלפוחית רגיזה אינה מובנת במלואה, אך מאמינים שהיא קשורה לשילוב של גורמים כולל: דלקת של דופן שלפוחית השתן, נזק לעצבים, גנטיקה והיסטוריה משפחתית.

התסמינים אשר מופיעים במצב של שלפוחית רגיזה כוללים, מעבר לדחיפות בהטלת השתן ותדירות מתן השתן, גם כאב במהלך יחסי מין, קושי לרוקן את השלפוחית ותחושה של התרוקנות לא מלאה של שלפוחית השתן. האבחון של שלפוחית רגיזה עשוי לכלול שילוב של בדיקה גופנית, ראיון ושאילת שאלות לגבי ההיסטוריה הרפואית ובדיקות שונות כמו בדיקת לחץ ואף ביופסיה. אפשרויות הטיפול בשלפוחית רגיזה הינן מגוונות ותלויות ברמת החומרה של התסמינים. הטיפול עשוי לכלול תרופות ומשככי כאבים, פיזיותרפיה לרצפת האגן, אימונים לחיזוק השרירים ולהגדלה הדרגתית של זמן ריקון השלפוחית, שינויים בתזונה והימנעות ממזונות ומשקאות מסוימים, כגון קפאין, אלכוהול ומזונות חריפים, וטכניקות הרפייה שונות.

שלפוחית רגיזה נחשבת, על פי רוב למצב כרוני אך עם טיפול נכון ושינויים באורח החיים, ניתן לשלוט בדרך כלל על התסמינים ולשפר את איכות החיים. תרגולים עקביים של תרגילי קיגל עשויים לשפר את התסמינים ולחזק את שרירי רצפת האגן. עיקרון התרגילים הללו הוא כיווץ והרפיה של השרירים מספר פעמים ביום. ניתן לבצע את התרגילים בכל מקום ותנוחה ובאופן דיסקרטי לחלוטין, מכיוון שאנשים מבחוץ לא יכולים לראות את תנועת השרירים הפנימיים. כדי לבצע את התרגילים באופן נכון ומדויק, תוכלו להיעזר במכשירים ביתיים וקטנים כדוגמת קייגול בוסט לגברים ומכשיר היי טאצ' לנשים, אשר מסיעיים לחזק את שרירי רצפת האגן 

מהן האפשרויות לטיפול בדליפת שתן?

קיימות מספר אפשרויות טיפול זמינות עבור דליפת שתן, כולל תרופות, תרגילי שרירי רצפת האגן וניתוחים. חשוב להתייעץ עם איש מקצוע כדי לבדוק את סיבת הדליפה ואת הטיפול המתאים.
חשוב גם להקפיד על היגיינה כדי למנוע דלקות בדרכי השתן, שיכולות להיות סיבוך של דליפת שתן. זה כולל ניגוב מלפנים לאחור, שטיפת ידיים לפני ואחרי השימוש בחדר האמבטיה, והימנעות מהחזקת שתן לפרקי זמן ארוכים.
תהיה הסיבה אשר תהיה לדליפת השתן, יש לנסות מספר סוגי טיפולים ואסטרטגיות אשר במרבית המקרים יוכלו לרפא או לשפר באופן משמעותי את חומרת התסמינים.
בין הטיפולים השונים אפשר לכלול שינויים תזונתיים ואורחות חיים, לרבות חיזוק רצפת האגן. לשם כך, ניתן להסתייע במכשירים טבעיים הפועלים בדיוק למטרה זו.

בריחת שתן אצל נשים – איך לטפל בזה ?

הקפידי על ביצוע תרגילים לחיזוק שרירי רצפת האגן, שרירי רצפת אגן חזקים יסייעו לך לטיפול בדליפת שתן

  • שלבי תרגילים לחיזוק רצפת האגן חשוב לשלב בשגרה תרגילים לחיזוק רצפת האגן, כיוון שמדובר באזור אינטימי תוכלי לבצע את התרגילים מתי שתרצי –  גם במהלך שגרת עבודה, או בעת טיפול בילדים. כמו כן, אנו ממליצים על מכשיר
    I Touch Sure שמסייע בחיזוק שרירי רצפת האגן ומונע דליפת שתן.
  • בקרי יותר בשירותים – אנחנו ממילא מבקרות המון בשירותים, אך כדי למנוע דליפת שתן אצל נשים מומלץ לגשת לשירותים אפילו בתדירות גבוהה יותר, גם אם את לא חשה צורך מיידי בהטלת שתן.  
  • תזונה בריאה – מחקרים הוכיחו שיש קשר בין עודף משקל לבין בריחת שתן, לכן חשוב להקפיד על תזונה בריאה תוך הפחתת פחמימות ריקות, ומאכלים מטוגנים – אנחנו מבינים שבזמן ההריון קשה להקפיד על כך, אבל עבור הבריאות שלך כדאי להשתדל ככל שניתן.

מדוע מכשיר היי טאץ שור (I Touch Sure) הוא הפתרון המושלם לשלפוחית רגיזה ?

אם גם אתן סובלות מדליפת שתן אצל נשים, חשוב שתכירו את I Touch Sure – מכשיר אישי וביתי משנה חיים, ללא תופעות לוואי. המכשיר מטפל ומונע את תופעת דליפת השתן, תוך חיזוק שרירי רצפת האגן. השימוש במכשיר קל ונוח, הוא מתבסס על אלקטרודה פנים וגינאלית, המכשיר מפעיל גירוי על שרירי רצפת האגן ומחזק אותם. המכשיר מסייע בהתמודדות עם תופעות רבות כמו למשל:

  •   התמודדות ומניעה של דליפת שתן
  •   שלפוחית רגיזה
  •   דחיפות למתן שתן
  •   דליפת שתן בעת יחסי המין

למי מיועד מכשיר היי טאצ' שור ?
לחיזוק שרירי ריצפת האגן
לטיפול בתופעת תכיפות במתן שתן
לטיפול בתופעת דחיפות במתן שתן
לטיפול במקרה של שלפוחית רגיזה

למי מתאים השימוש בהיי טאצ' שור ?
לנשים המעוניינות בחיזוק שרירי ריצפת האגן לצורך :
*טיפול בבריחת שתן
*מניעה של בריחת שתן
*טיפול בצניחת רחם
*טיפול בצניחת שלפוחית השתן
*שיפור חוויה המינית
* טיפול למניעת הצורך בניתוחים וטיפולים פולשניים

אולי עוד יעניין אותך:

שלפוחית רגיזה | בריחת שתן

שלפוחית רגיזה מדוע זה קורה ? ומה הטיפול ? שלפוחית רגיזה שלפוחית רגיזה היא מצב המאופיין בכאבי אגן כרוניים ואי נוחות, יחד עם צורך דחוף

קרא עוד »

שלפוחית רגיזה אצל גברים – איך לטפל בזה ?

ניתן לטפל בדליפת שתן לגברים – באמצעות מכשיר ביופידבק הנקרא קייגול בוסט

קייגול-בוסט הוא מכשיר שיכול לסייע לחיזוק רצפת האגן,
מערכת אימונים אינטראקטיבית מהפכנית לגברים הכוללת מכשיר + אפליקציה. תפקידה של המערכת זה חיזוק רצפת האגן אצל גברים,
המכשיר יעיל לטיפול בדליפת שתן ובריחת שתן אצל גברים. קייגול בוסט הוא מכשיר ידידותי ביתי קל ונוח לשימוש ויעיל כביופידבק לחיזוק רצפת האגן לגברים.

המכשיר מודד את תרגילי קיגל כשאתם יושבים עליו ללא צורך בהכנסת אלקטרודה פנימית. קייגול-בוסט מציע שילוב ייחודי של הדרכה, אימון, מעקב פעילות גופנית, ביופידבק ומשחקים כדי לעזור לך לשפר את תרגול רצפת האגן, להפוך אותו לאינטראקטיבי ומהנה. שימוש בקייגול-בוסט מאפשר לתרגל באופן עקבי יותר.

תפקידו העיקרי של קייגול בוסט הוא חיזוק רצפת האגן אצל גברים.

חיזוק רצפת האגן אצל גברים מסייע ל:
שליטה על שלפוחית השתן – משמע טיפול בדליפת שתן אצל גברים.
שיפור הביצועיים המיניים אצל גברים – חיזוק הזקפה ושיפור ההנאה מחיי מין.
הגברת סיבולת של השרירים התומכים את רצפת האגן.

תכונות של מכשיר קייגול בוסט:
הקייגול-בוסט קל לשימוש.
פשוט שב על קייגול-בוסט (עם הבגדים שלך עליך), פתח את האפליקציה, והתחל להתאמן.
הכרית הרכה מתאימה את עצמה לגוף שלך ומאפשרת לאפליקציה לקרוא את כיווצי ריצפת האגן שלך .
האפליקציה הופכת את תרגול שרירי ריצפת האגן להנאה בייחוד כשהאימון נעשה תוך כדי משחק
האפליקציה מאפשרת אימונים מודרכים והמשחקים והאימונים אדפטיביים ומותאמים ספציפית למצב שרירי האגן שלך.
האפליקציה עוקבת אחרי הביצועים שלך ושומרת את התוצאות של האימונים שלך לאורך זמן כדי להראות את התקדמות מצבך .
האימון הרבה יותר מספק כשיש לך פידבק על הביצועים שלך.

צפו בסרטון הסבר על מכשיר קייגול בוסט לחיזוק רצפת האגן אצל גברים וכמסייע למקרים של בריחת שתן אצל גברים 

באתר MDS PHARM אנו מתמחים בשיווק של מגוון רחב של מכשירים שנועדו לחזק את רצפת האגן ולמנוע צניחת רצפת האגן, המוצרים שלנו סייעו לאלפי אנשים לשפר את מצבם הבריאותי. הקניה דרכנו מאובטחת, ויש לנו שירות לקוחות מצוין ואדיב. אנחנו כאן עבורכם לכל שאלה וייעוץ.