אגן בריא יתרונות

אגן בריא מספק יתרונות רבים לבריאות ולרווחה הכללית של הפרט. האגן, הממוקם בבסיס עמוד השדרה, תומך במשקל פלג הגוף העליון, מספק יציבות ומגן על אברי הרבייה. כמו כן הוא אחראי גם על רבים מהתפקודים החיוניים של הגוף

המשיכו לקרוא!

אגן בריא יתרונות

אגן בריא מספק יתרונות רבים לבריאות ולרווחה הכללית של הפרט. האגן, הממוקם בבסיס עמוד השדרה, תומך במשקל פלג הגוף העליון, מספק יציבות ומגן על אברי הרבייה. כמו כן הוא אחראי גם על רבים מהתפקודים החיוניים של הגוף כמו הליכה, ריצה ושמירה על יציבה נכונה. 

מבין יתרונותיו הגדולים של אגן בריא, ניתן לציין יתרונות כמו יציבה משופרת וטובה, שיכולה למנוע כאבי גב, כאבי צוואר ובעיות אחרות. יציבה טובה גם מקלה על תנועה וביצוע פעולות יומיומיות, מה שמוביל לעלייה ברמות האנרגיה ופחות עייפות. בנוסף אגן בריא מספק יציבות ותמיכה לשאר הגוף, עוזר לשפר שיווי משקל וקואורדינציה. מצב זה יכול להיות חשוב במיוחד עבור ספורטאים, מבוגרים ובעלי היסטוריה של נפילות. לכן, שמירה על אגן בריא יכולה לסייע גם במניעת פציעות נפוצות כגון נקעים, מתיחות וקרעים, ולו רק עקב העובדה שהוא מספק יציבות ותמיכה. האגן עוזר לספוג זעזועים ומפחית את הסיכון לפציעה במהלך פעילות גופנית וכן גם משפיע על הפוריות. 

מעבר ליתרונות הפיסיים קיימים גם יתרונות רגשיים לשמירה על אגן בריא. אגן בריא ויציב יכול לעזור לשחרר מתח בשרירים, לסייע בהרפיה ולהפחית תחושות של מתח וחרדה. כמו כן הוא עשוי להגביר ולשפר את הביטחון של האדם בגופו על ידי שיפור היציבה, הפחתת הכאב והגברת רמות האנרגיה. על ידי שיפור תחושת הביטחון העצמי, יוכל האדם להתמקד טוב יותר בפעילויות היומיומיות. מעל הכל, כאשר הגוף משוחרר מכאבים ומתחים, הנפש מסוגלת להתמקד טוב יותר, מה שמוביל לבהירות מחשבתית ושיפור התפקוד הקוגניטיבי.

כחלק מהתהליכים השומרים על אגן בריא ניתן לבצע תרגילי קיגל המסייעים בחיזוק שרירי רצפת האגן. לביצוע מדויק שלהם ניתן להיעזר במכשירים כדוגמת קייגול בוסט לגברים ומכשיר היי טאצ' לנשים

 

חיזוק שרירי רצפת האגן – הפתרון הטבעי לבריחת שתן

כאשר רצפת האגן בריאה וחזקה היא שומרת על מערכות השתן, המין והצואה. אם לא תעבדו על חיזוק השרירים הם עלולים להיחלש ולגרום לסימפטומים כמו בחירת שתן, צניחה של איברי האגן מטה, צניחת רחם, צניחת נרתיק, צניחת שלפוחית השתן ובמקרים חרגים גם צניחה של רצפת האגן כולה שעלולה להוביל לקושי בעשיית צרכים.

תרגילים לחיזוק רצפת האגן

תרגיל מס' 1:

שכבי על גבך, הצמידי את הגב למזרון ואל תשאירי מרווח בין הגב למזרן כלל. הניחי כדור או כרית בין הרגליים. לחצי על הכדור או הכרית בעזרת שתי הרגליים, תוך כדי כווצי את שרירי הבטן והסוגרים. חזרי על התרגיל במשך 20 שניות ושחררי.

תרגיל מס' 2:

התמקמי בישיבת שש, השתדלי למקם את כפות הידיים בקו ישר לכתף. את הברכיים מקמי בקו ישר לאגן. הקטיני את שקע המותן ומשכי את הגב העליון כלפי מעלה. תרגלי נשימות תוך כדי וכווצי את שרירי הבטן. הישארי בתנוחה זו במשך 15 שניות ושחררי.

(I Touch Sure) מכשיר היי טאץ שור הפתרון המושלם לבריחת שתן

אם גם אתן סובלות מבריחת שתן חשוב שתכירו את I Touch Sure – מכשיר משנה חיים, ללא תופעות לוואי. המכשיר מטפל ומונע את תופעת בריחת השתן, תוך חיזוק שרירי רצפת האגן.

הסוף לבריחת שתן היי טאצ’ שור מכשיר ביתי לטיפול טבעי בבריחת שתן ושלפוחית רגיזה. סטימולטור לחיזוק רצפת האגן ולמניעת בריחת או דליפת שתן טיפול טבעי ללא צורך בניתוח מאמן אישי לשרירי ריצפת האגן באמצעות גירוי חשמלי. לשיפור השליטה שלנו על הסוגרים ולהעצמת תחושת האורגזמה. היי טאצ שור מאפשר לך לפתור את בעיית בריחת שתן,שלפוחית רגיזה, ותכיפות במתן שתן 

למי מתאים i Touch Sure – סטימולטור לחיזוק שרירי רצפת האגן?

לנשים המעוניינות בחיזוק שרירי רצפת האגן לצורך:
טיפול בבריחת שתן
חיזוק רצפת האגן
מניעה של בריחת שתן
טיפול בצניחת רחם
טיפול בצניחת שלפוחית שתן
שיפור חוויה המינית
טיפול למניעת הצורך בניתוחים וטיפולים פולשניים לחיזוק שרירי רצפת אגן
לטיפול בתופעת תכיפות במתן שתן לטיפול בתופעת דחיפות במתן שתן לטיפול במקרה של שלפוחית רגיזה

צפו בסרטון הסבר על מכשיר היי טאצ' שור לחיזוק רצפת אגן ולטיפול בבריחת שתן

אולי עוד יעניין אותך:

דילוג לתוכן