admin

התגובות שלי בפורום

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • בתגובה ל: בריחת שתן בעת ריצה #39176
  admin
  מנהל בפורום

  מצב זה מוגדר כ-STRESS INCONTINANCE כלומר שרירי ריצפת אגן חלשים ויש צורך בחיזוק שרירי ריצפת האגן . אנו ממליצים לחפש פיזיותרפיסטית מתוך הרשימה באתר זה שתלמד אותך קודם איך לזהות את שרירי ריצפת האגן ותיתן לך תרגילים לחיזוק. בנוסף תוכלי להסתייע גם במכשיר ביתי.

  בתגובה ל: ישיבה מזרחית – טוב או רע? #828
  admin
  מנהל בפורום

  הכוונה היא שבהינתן שיש נטייה לחולשת שרירי רצפת האגן ולצניחת איברים, האם ישיבה מזרחית לזמן ממושך עלולה להחמיר את המצב?

  בתגובה ל: ישיבה מזרחית – טוב או רע? #826
  admin
  מנהל בפורום

  גילה שלום שאלתך תמוהה אין תנוחה שהיא טובה או רעה תלוי מה את עושה כמובן שכאשר הרגלים בפיסוק השרירים מתוחים יותר והככוץ שלהם יותר קשה ואם השרירים תקינים ואין בעיה אז אין בעיה.
  אם אני לא ברורה שאלי יותר מדויק מה את רוצה לדעת בהצלחה שוש

  בתגובה ל: צילום ואולטרסאונד #802
  admin
  מנהל בפורום

  אפרת שלום רב
  בדיקות אלו מראות את מעבר התוכן מהמעי החוצה ומה קורה אם יש צניחה של המעי ונוצר כעין כיס שלא מאפשר התרוקנות מלאה ,או השתפלות של המעי (כמו שהופכים גרב ) או מה התגובה של השריר בזמן התרוקנות האם הוא נפתח (כך צריך להיות ) או נסגר ולא מאפשר לתוכן לצאת אלא במאמצים הפוגעים בתפקודו .
  מקוה שהבהרתי מעט ותמיד אפשר לשאול את הרופא שקיבל את התוצאות .
  בהצלחה שוש

  בתגובה ל: בעיה מוזרה באזור איבר המין #797
  admin
  מנהל בפורום

  איל שלום רב
  הרופאה איננה מכירה בטיפול שלנו ומי שמטפלת בגברים יכולה לעזור לך לפתור את הבעיה . באתר זה ישנה רשימת מטפלים וציון מי מטפל או מטפלת בגברים ולפי הקופה והמיקום תיצור קשר .

  בהצלחה שוש

  בתגובה ל: בעיה מוזרה באזור איבר המין #795
  admin
  מנהל בפורום

  שלום . עשיתי אתמול בדיקה מנומטרית לאחר שעברתי טראומה קלה באזור הפין (רשמתי את זה בעבר פה הפורום) – הרופאה שעשתה לי את הבדיקה אמרה לי שאין לי אניזמוס ושאלתי אותה כמו מה זה נראה אז – למה יש לי קושי ביציאות ויציאות לא שלמות – היא אמרה לי ישר – "השרירים שלך נעולים ,הדבר דומה ל מישהי שעברה תקיפה מינית והיא מכווצת אתה צריך טיפול לדבר עם מישהו על זה – אמרתי לה שאני לא מרגיש בחרדות או משהו ההפך אני רוצה להיפטר מיזה כמה שיותר מהר – אז היא אמרה לי שזה בתת מודע והשרירים נעולים -היא אמרה לי שאין טיפול פיזיותרפיסטי לדבר כזה רק למצבים של בריחות צואה או שתן…. אני לא מבין איך דבר כזה יכול לקראות לי אולי ביגלל שנילחצתי מאוד לאחר הטראומה ?…. אני לא מרגיש כאבים … אני באמת מרגיש שתנועות של השרירים שלי מוגבלות והסוגר פי הטבעת לא נפתח עד הסוף …

  מה את מציעה לי לעשות ..?

  תודה מראש ויום טוב .

  אייל

  בתגובה ל: שאלה לגבי רצפת אגן של צעיר בן 24 #773
  admin
  מנהל בפורום

  ליאת שלום רב
  תופעה כמו שאת מתארת מוכרת לנו מאוד למטפלים ברצפת האגן. מאחר ובקופות צריך הפניה מרופא או מרופא משפחה כדאי לפנות לאורוגניקולוג או למומחה גסטרו ולבקש הפניה לטיפול פיזיותרפי .יש תוצאות יפות לטיפול שלנו .

  בהצלחה שוש קרני

  בתגובה ל: שאלה לגבי הפרעה בריצפת האגן (גבר) #763
  admin
  מנהל בפורום

  שלום שוש . האם יתכנו trigger points בשרירים תפוסים ברצפת האגן אפילו שלא מרגישים כאבים – ויש רק כיווץ לא רצוני של השרירים ?

  והאם יש פיזיותרפיסטים בארץ שיודעים לטפל בזה – אני הבנתי שאין הרבה ש"מעוניינים" לטפל בגברים מחוסר נוחות … האם הדבר נכון ?

  סליחה על ריבוי השאלות .

   

  תודה מראש ויום טוב .

  בתגובה ל: שאלה לגבי הפרעה בריצפת האגן (גבר) #761
  admin
  מנהל בפורום

  שלום רב
  ראשית עם אין כאב זה יופי . הבעיה היא בחוזק השרירים ברצפת האגן ובעבודה לא נכונה איתם.השיפור והתיקון קלים פנה לפיזיותרפיה לרצפת האגן בקופה שלך או הכנס לאתר זה ישנה רשימת מטפלים ואתר לך מי שמתאים .
  בהצלחה שוש קרני

  בתגובה ל: בעיה מוזרה באזור איבר המין #747
  admin
  מנהל בפורום

  תודה רבה לך קודם כל – האם שיקום רצפת האגן יעלים את ההפרעה הזו או שזה כרוני… אני לא ממש בקיא בנושא . רק שתדעי שאני בן 26 זה משנה במשהו ?

   

  בתגובה ל: בעיה מוזרה באזור איבר המין #743
  admin
  מנהל בפורום

  אייל שלום רב
  קשה לי מדבריך התמציתיים להבין בדיוק היכן הנזק ברור שישנה הפרעה בתפקוד של רצפת האגן. אם הבדיקות לא מראות בעיה ספציפית ,ושארית היא תוצאה של הפרעה בהשתנה אני מאוד ממליצה לך לגשת לטיפול בשיקום רצפת האגן. כאן באתר זה ישנה רשימת מטפלים ואתה יכול לברר בקופה שלך בפיזיותרפיה.
  בהצלחה שוש קרני

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)