את תמיד עסוקה סביב העבודה, הילדים והבעל – ומה איתך? הגיע הזמן לחזק את רצפת האגן

תרגילי קיגל וטיפולים אצל פיזיותרפיסט הם דרך חשובה ונכונה לחיזוק שרירי רצפת האגן, אך החדשות הטובות הן שמעבר לתרגילים, קיים כיום מכשיר טכנולוגי ייעודי שמחזק את רצפת האגן, מונע ועוצר בריחת שתן באופן מוכח מדעית, ואפילו משפר את יחסי המין עבור שני בני הזוג.

הכירי את iTouch Sure, הדרך החדשנית והנוחה ביותר לחיזוק רצפת האגן.

נשים אחרי לידה ובגיל המעבר כבר מכירות את התופעה –  שרירי רצפת האגן נחלשים, שלפוחית השתן יורדת, ואיתה מתחילות בריחות שתן בלתי רצוניות. הטיפולים אצל הפיזיותרפיסטית מועילים למצב, אך לא לכולנו יש זמן להקפיד על טיפולים בין העבודה, הילדים והמשימות האינסופיות בבית. לעתים אנחנו נוטות לחסוך על עצמנו לטובת המשפחה והבית, ולכן נמנעות מההוצאה הכספית וההיעדרות מהבית בשביל הטיפולים.

אך הזמנים האלו נגמרו. זה הזמן לחשוב על עצמנו, ולדאוג לבריאות רצפת האגן שלנו במקביל לכל ענייני הבית – זה הזמן להכיר פתרון טכנולוגי נוח ומוכח, שמחזק את רצפת האגן באמצעות גירוי חשמלי, ללא מאמץ וללא תופעות לוואי. iTouch Sure – המכשיר המהפכני הנמכר כעת בישראל, פותח על ידי צוות מדענים בינלאומי ומשתמש בטכנולוגיית ה-EMS, הנמצאת בשימוש במשך שנים בתחום הספורט המקצועני. תפקידו היחיד של המכשיר הוא לגרות ולחזק את שרירי רצפת האגן, בצורה נוחה ויעילה, בטיפול ביתי קצר שישדרג לכן את איכות החיים.

מדובר בטיפול ללא מאמץ כלל, כך שגם מי שלא מצליחה לעשות את התרגילים באופן פיזי, יכולה להשתמש במכשיר ולחזק את שרירי רצפת האגן.

 

פיזיותרפיה ותרגילי קיגל – למה אנחנו מוצאות את עצמנו מבריזות מהטיפולים?

אין ספק שתרגילים ייעודיים וטיפולי פיזיותרפיה הם דרך מועילה לחיזוק שרירי רצפת האגן. עם זאת, נשים רבות, צעירות ומבוגרות גם יחד, נוטות שלא להקפיד על משטר טיפולים אצל הפיזיותרפיסט\ית, בעיקר בעקבות הטרחה, המאמץ והעלות הגבוהה של טיפולים שוטפים.

כשכל ביקור דורש סידור של בייביסיטר, נסיעה וחזרה בפקקים, התחייבות ליום ולשעה של התור – לא מפתיע לגלות שהנשים של העולם המודרני מחפשות פתרון נוח וזמין יותר לטיפול במצב.

בנוסף, המחיר של חוסר טיפול ותחזוקה שוטפת הוא לא נעים ולעתים בלתי הפיך – על פי ההערכות, בקרב נשים בגילאי 50 ומעלה, כשליש מהנשים סובלות מבריחת שתן כתוצאה מרפיון השרירים ברצפת האגן, ועם השנים המצב רק הולך ומחמיר. נשים בשיא פריחתן, שיוצאות לטייל בכל העולם וגאות בילדים ובנכדים לתפארת, מתביישות להודות ב'טפטופים' שמתרחשים בכל התעטשות, קפיצה בנסיעה או צחוק מתגלגל. כאשר המצב מגיע לצורך בתחבושות, אין שום סיבה לצחוק – יש לפתור את הבעיה במהירות האפשרית. שרירי רצפת אגן חלשים עשויים להוביל לצניחת איברים נוספים, כמו צניחת רחם למשל, אשר משמעותה תחושות לא נעימות בעליל וירידה באיכות בחיים.

אצל חלק מהנשים המצב אף מצריך ניתוח פולשני, אשר לא תמיד מוביל לתוצאות הרצויות ואינו מטפל בבעיה לנצח, משום שלאחר כ-15 שנים השרירים שוב נחלשים והבעיה חוזרת, ובגדול.

 

iTouch Sure – הפתרון המושלם והנוח ביותר לכל אישה

החדשות הטובות הן  שיש פתרון למצב. נשים שלא מצליחות להקפיד על טיפולים ותרגילים שוטפים, כבר לא חייבות לוותר על איכות החיים שלהן. iTouch Sure הוא מכשיר טכנולוגי העובד על גירוי חשמלי (EMS) של שרירי רצפת האגן, מחזק את השרירים הרלוונטיים ומונע בריחת שתן כתוצאה ממאמץ או דחיפות. הפעולה שנעשית על השריר דומה לתרגילי קיגל, אך היא אפקטיבית בהרבה. באמצעות טיפול נינוח של כ-20 דקות ביום, ניתן לראות תוצאות באופן מיידי וללא תופעות לוואי.

כל מה שאת צריכה זה לחשוב על עצמך ועל הבריאות שלך, למצוא 20 דקות כדי לקחת הפסקה מהעומס התמידי של הבית, ולטפל בעצמך, כדי לשמור על הבריאות שלך לטווח הרחוק.

הבונוס האמיתי – חיזוק השרירים של רצפת האגן גם מגביר את ההנאה מיחסי המין – ומי מאיתנו לא רוצה לשפר את המצב בחדר המיטות, בכל גיל ובכל מצב?

 

בשרירים הפנימיים מטפלים מבפנים. הגיע הזמן להפסיק לפחד ולהתחיל לשמור על הבריאות

נשים רבות שמכירות את ה-iTouch Sure לראשונה שואלות את עצמן בחיוך "אני? בחיים לא אכניס לשם משהו כזה", בעקבות אופן השימוש הוגינאלי של המכשיר.

אך למעשה, רוב הסיכויים שיצא משם תינוק שלם… וזה גם חלק מהסיבה לכך שרצפת האגן נחלשת. לעתים אנחנו גם נותנות לדברים אחרים להיכנס לשם בשביל לשמור על הבריאות, האושר והכושר.

בהקשר זה חשוב להצהיר – התוצאות ללא מאמץ שהמכשיר מראה אמנם נראות כמו קסם, אך אפילו הוא לא יודע לעשות קסמים אמיתיים – על מנת לפעול על השרירים הפנימיים של רצפת האגן, על המכשיר לפעול על השרירים מבפנים, מתוך הגוף שלנו.

מכשיר ה-iTouch Sure הוא קל להפעלה, ידידותי למשתמשת, בטיחותי במיוחד ומאושר על ידי משרד הבריאות, מכון התקנים הישראלי, ה-FDA האמריקאי וה-CE האירופאי.

במדינות רבות באירופה, למעשה, המכשיר מסובסד על ידי המדינה והוא מומלץ על ידי הפיזיותרפיסטים לכל אישה אחרי לידה. גם בישראל, כל איש מקצוע שתשאלו, יסכים עם כך שטכנולוגיית ה-EMS עובדת – היא ממריצה את השריר ומחזקת אותו, בין אם נרצה ובין אם לא.

המכשיר מפיק גירויים חשמליים עדינים, המספיקים על מנת להפעיל את שרירי רצפת האגן. לשם השוואה, אנחנו נחשפות לעוצמה חשמלית חזקה יותר ממברשת השיניים החשמלית שלנו, אותה אנחנו מכניסים לתוך הגוף שלנו כדי לתחזק את הבריאות השוטפת. המכשיר מופעל על ידי שתי סוללות AA רגילות שמספקות מתח חשמלי מוגבל במיוחד.

אחרי שתתחילו להשתמש ב-iTouch Sure, תגלו במהרה שטיפול נוח של 20 דקות ביום, יכול להחזיר לכן השליטה על הגוף, להחזיר את החופש להיות חופשיות, להסיר את החששות התמידיים מבריחת שתן בסיטואציות לא נעימות – ולאפשר לכן פשוט להיות אתן.

קבלי חינם מדריך לחיזוק רצפת האגן

השאירי כתובת אימייל שלך לקבלת המדריך