בריחת שתן נשים

מדוע זה קורה ? ומה הטיפול ?

בריחת שתן נשים היא תופעה שכיחה, אם את סובלת מבריחת שתן נשים, הגעת למקום הנכון! במאמר זה נסביר מה הסיבות לבריחת שתן ונמליץ כיצד לטפל בהן

הישארי איתנו!

מדוע אנו חוות בריחת שתן ?

בריחת שתן אצל נשים היא מצב המתרחש כאשר אישה חווה אובדן לא רצוני של שתן. זוהי בעיה נפוצה הפוגעת בנשים בכל הגילאים ויכולה להיות בעלת השפעה משמעותית על איכות חייהן. ישנם מספר גורמים שיכולים לתרום להתפתחות בריחת שתן נשית. אחת הסיבות השכיחות ביותר היא הריון ולידה, שכן השרירים והרקמות של רצפת האגן עלולים להינזק במהלך תקופה זו, ולהוביל לבריחת שתן. גורמים נוספים שעשויים לתרום להתפתחות בריחת שתן בנשים כוללים השמנת יתר, גיל המעבר, תרופות מסוימות ומצבים רפואיים מסוימים כמו סוכרת וטרשת נפוצה.

עד כמה נפוצה תופעת בריחת שתן אצל נשים ?

 • בריחת שתן היא תופעה שכיחה בקרב נשים בכל הגילאים ומכל תחומי החיים. על פי המכון הלאומי לבריאות הילד והתפתחות האדם (NICHD), מוערך כי 25% מהנשים חוות בריחת שתן בשלב מסוים בחייהן. השכיחות של בריחת שתן עולה עם הגיל, וההערכה היא שעד 50% מהנשים מעל גיל 50 חוות מידה מסוימת של בריחת שתן.

  ישנם מספר גורמים שיכולים לתרום להתפתחות בריחת שתן אצל נשים. הריון ולידה הם גורמים שכיחים, שכן השרירים והרקמות של רצפת האגן עלולים להינזק במהלך תקופה זו, ולהוביל לבריחת שתן. גורמים נוספים שעשויים לתרום להתפתחות בריחת שתן בנשים כוללים השמנת יתר, גיל המעבר, תרופות מסוימות ומצבים רפואיים מסוימים כמו סוכרת וטרשת נפוצה.

  תסמינים של בריחת שתן בנשים עשויים לכלול תחושת דחיפות במתן שתן, חוסר יכולת לשלוט במתן שתן תוך כדי צחוק, התעטשות או שיעול, ודליפה מקרית של שתן. אם אתה חווה אחד מהתסמינים הללו, חשוב לפנות לטיפול רפואי שכן קיימות מספר אפשרויות טיפול זמינות שיכולות לעזור להקל על התסמינים ולשפר את הבריאות והרווחה הכללית שלך.

  אפשרויות הטיפול בבריחת שתן בנשים עשויות לכלול תרגילי שרירי רצפת האגן, שינויים באורח החיים כגון ירידה במשקל או הפסקת עישון, תרופות, ובמקרים חמורים, ניתוח. חשוב לעבוד עם ספק שירותי בריאות כדי לקבוע את מהלך הטיפול הטוב ביותר עבור המצב הספציפי שלך.

  לסיכום, בריחת שתן היא בעיה שכיחה הפוגעת בנשים רבות, כאשר השכיחות עולה עם הגיל. אם אתם חווים תסמינים של בריחת שתן, חשוב לפנות לטיפול רפואי שכן קיימות מספר אפשרויות טיפול זמינות שיכולות לעזור להקל על התסמינים ולשפר את הבריאות והרווחה הכללית שלכם.

בריחת שתן אצל נשים – איך לטפל בזה ?

הקפידי על ביצוע תרגילים לחיזוק שרירי רצפת האגן, שרירי רצפת אגן חזקים יסייעו לך לטיפול בבריחת שתן

 • שלבי תרגילים לחיזוק רצפת האגן חשוב לשלב בשגרה תרגילים לחיזוק רצפת האגן, כיוון שמדובר באזור אינטימי תוכלי לבצע את התרגילים מתי שתרצי –  גם במהלך שגרת עבודה, או בעת טיפול בילדים. כמו כן, אנו ממליצים על מכשיר
  I Touch Sure שמסייע בחיזוק שרירי רצפת האגן ומונע דליפת שתן.
 • בקרי יותר בשירותים – אנחנו ממילא מבקרות המון בשירותים, אך כדי למנוע בריחת שתן אצל נשים מומלץ לגשת לשירותים אפילו בתדירות גבוהה יותר, גם אם את לא חשה צורך מיידי בהטלת שתן.  
 • תזונה בריאה – מחקרים הוכיחו שיש קשר בין עודף משקל לבין בריחת שתן, לכן חשוב להקפיד על תזונה בריאה תוך הפחתת פחמימות ריקות, ומאכלים מטוגנים – אנחנו מבינים שבזמן ההריון קשה להקפיד על כך, אבל עבור הבריאות שלך כדאי להשתדל ככל שניתן.

מדוע מכשיר היי טאץ שור (I Touch Sure) הוא הפתרון המושלם לבריחת שתן אצל נשים ?

אם גם אתן סובלות מבריחת שתן אצל נשים, חשוב שתכירו את I Touch Sure – מכשיר אישי וביתי משנה חיים, ללא תופעות לוואי. המכשיר מטפל ומונע את תופעת בריחת השתן, תוך חיזוק שרירי רצפת האגן. השימוש במכשיר קל ונוח, הוא מתבסס על אלקטרודה פנים וגינאלית, המכשיר מפעיל גירוי על שרירי רצפת האגן ומחזק אותם. המכשיר מסייע בהתמודדות עם תופעות רבות כמו למשל:

 •   התמודדות ומניעה של בריחת שתן
 •   שלפוחית רגיזה
 •   דחיפות למתן שתן
 •   בריחת שתן בעת יחסי המין

אולי עוד יעניין אותך:

היי טאצ' שור | מכשיר לטיפול בבריחת שתן ושלפוחית רגיזה | לחיזוק רצפת האגן בצורה טבעית | iTouch Sure | איי טאצ' שור מ.ד.ס פארם | פתרונות רפואיים לא תרופתיים

באתר MDS PHARM אנו מתמחים בשיווק של מגוון רחב של מכשירים שנועדו לחזק את רצפת האגן ולמנוע צניחת רצפת האגן, המוצרים שלנו סייעו לאלפי אנשים לשפר את מצבם הבריאותי. הקניה דרכנו מאובטחת, ויש לנו שירות לקוחות מצוין ואדיב. אנחנו כאן עבורכם לכל שאלה וייעוץ.

דילוג לתוכן